% WYPRZEDAŻ - JESZCZE WIĘCEJ MODELI W NIŻSZYCH CENACH %
Darmowa dostawa od 99 PLN
0 Koszyk
Ostatnio dodane
Suma: 0 PLN
Do darmowej dostawy brakuje: 99 PLN

O Firmie


Marka UNISONO powstała w 2008 roku, jako odpowiedź na potrzeby Klientek ceniących wygodę i swobodną elegancję w codziennych stylizacjach. Obecnie mamy ponad 30 salonów stacjonarnych w centrach handlowych w całej Polsce. W 2012 roku zaczął działać sklep internetowy, który dość szybko zyskał stale poszerzające się grono wiernych Klientek.

Stawiamy na proste, funkcjonalne kroje, a jednocześnie zwracamy uwagę na ciekawe i oryginalne detale. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz rozmiarom od S do XL niemal każda kobieta może znaleźć w naszych kolekcjach odpowiednią stylizację dla siebie, na co dzień jak i na szczególną okazję.

Obraz

Nasze klientki wiedzą, czego chcą i nie boją się wyznaczać trendy. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia tworzą niepowtarzalny, osobisty styl.

Kolekcje są tworzone z myślą o kobietach aktywnych, dla których komfort i najnowsze trendy są kluczowe w tworzeniu stylizacji. W każdym sezonie w UNISONO pojawiają się ponadczasowe modele i kroje wybierane przez wierne Klientki marki oraz fasony inspirowane nadchodzącymi trendami.

Obraz

W Unisono moda to nie tylko ubrania. Jest ona odzwierciedleniem naszego podejścia, w którym skupiamy się na przełamywaniu schematów i kolorowaniu czarno-szarych stylizacji.

Interesujemy się trendami, muzyką, kulturą wykorzystując media społecznościowe jako narzędzie stałego połączenia ze światem oraz naszymi Klientami, a modę odbieramy, jako tworzenie wzorów, reagując na ciągle zmieniającą się codzienność.

Obraz
KATEGORIE
NOWOŚCI
WYPRZEDAŻ
KOLEKCJA LATO 2024
OUTLET
STYLIZACJE